Sale!

Fontana Contarini Caring Primer

Alkuperäinen hinta oli: 49,00 €.Nykyinen hinta on: 39,20 €.

Osasto: Tuotemerkki:

    hienostunut geeli-emulsiokoostumus antaa meikille parhaan pohjan tai korostaa ihon luonnollista kauneutta. Caring Primer parantaa sekä ihon ulkonäköä että tuntua.

    Vaikuttavista aineista niasiiniamidi häivyttää ihon epätasaisuuksia ja kirkastaa ihon sävyä näkyvästi. Heti ensimmäisestä käyttökerrasta lähtien iho näyttää tasaisemmalta ja säteilevämmältä, ja sen sävy on yhtenäisempi.

    Säännöllisessä käytössä tuote auttaa vähentämään hienoja juonteita ja pigmenttimuutoksia samalla vahvistaen ihon luonnollista suojamuuria, parantaen ihon kimmoisuutta ja vastustuskykyä.

    Tätä vaikutusta täydentää hyaluronihappo, joka kosteuttaa tehokkaasti. Iho tuntuu välittömästi täyteläisemmältä, pehmeämmältä ja joustavammalta, kun kosteus sitoutuu epidermikseen. Tämä syväkosteutus tukee ihon luonnollista tasapainoa jättäen sen raikkaaksi ja luonnollisen kuultavaksi.

    Kevyt koostumus levittyy vaivattomasti ja sulautuu ihoon luoden viimeistellyn, sileän ja täydellisen ulkonäön. Lopputulos on silkkisen huomaamaton, jättäen ihon säteileväksi mutta luonnolliseksi.

    Ihanteellinen hybridituote moderniin rutiiniin, jossa ihonhoito kohtaa meikin.

    Koko 50ml

    Valmistusmaa Italia

    Käyttövinkit:

    Levitä ihonhoitorutiinin jälkeen luodaksesi erityisen sileän ja viimeistellyn pohjan.Lämmitä tuotetta sormenpäiden välissä ja painele se hellävaraisesti ihoon parantaaksesi sen kiinnittymistä ja vahvistaaksesi silottavaa vaikutusta.
    Voit käyttää primeria sellaisenaan kirkastaaksesi ihoa ja tasoittaaksesi epätasaisuuksia. Painele tuotetta kevyesti kohtiin, joissa on epätasaisuuksia – ihohuokosiin, hienoihin juonteisiin tai epätasaiseen tekstuuriin – häivyttääksesi ne.
    Täydellinen mattapintaisten meikkivoiteiden alle, palauttaa ihon joustavuuden ja estää elottoman tai kuivan ulkonäön.
    Käytä yhdessä kevyesti peittävien tuotteiden kanssa saavuttaaksesi hienostuneen ja kuultavan ihon

    Shopping Cart
    1
      1
      Ostoskorisi
      That'so On the Go Dark -itseruskettava suihke 125 ml
      That'so On the Go Dark -itseruskettava suihke 125 ml
      Qty: 1
      Price: Alkuperäinen hinta oli: 29,90 €.Nykyinen hinta on: 23,92 €.
      Save 5,98 
      23,92 
      Scroll to Top